Ania – 2018-04-10

Kiedyś napisałabym, że moje życie zmieniło się dzięki profesjonalnej pomocy. Teraz wiem, że to jest coś znacznie więcej. Dzięki otrzymaniu niesamowitej ilość zrozumienia, wskazówek i mądrości, to ja zmieniłam swoje życie na lepsze i na tym nie koniec 😉 Spotkania jakie odbyłyśmy pozwoliły mi nabrać odpowiedniego podejścia do różnych sytuacji w życiu, te bezcenne przemyślenia pozostaną ze mną. Cieszę się, że spotkałam Panią Anie, jako wnikliwą profesjonalistkę i osobę pełną zrozumienia. Moi najbliżsi też zauważyli zmiany jakie we mnie zaszły. Jeżeli ktoś zastanawia się czy psychoterapia jest rozwiązaniem, dla mnie była życiowym dostrojeniem. Dziękuję bardzo bardzo!

ag-mast – 2017-11-22

Wspaniały lekarz, piersza wizyta w warunkach pełnego komfortu, bardzo profesjonalna i rzeczowa osoba. Najlepszy psycholog, jakiego spotkałam. Zdecydowanie polecam.

renataborcuch – 2018-01-10

Spotkania partnerskie u Pani Ani wiele w naszym związku zmieniły na lepsze. Pani Ania “otworzyła nam oczy” na kwestie, których dotąd nie zauważaliśmy. Potrafiła zmobilizować do otwartości mojego partnera. Spotkania odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze, w spokoju i poszanowaniu cudzego zdania. Pani Ania wzbudza zaufanie swoim profesjonalnym podejściem i taką powiedziałabym sympatią dla ludzi. Tam czujesz, że ktoś słucha i rozumie. Zaufaliśmy, skorzystaliśmy, szczerze polecam.

dorkamiszczuk – 2017-08-17

Chcę powiedzieć: dziękuję. To było bardzo dobre spotkanie, wreszcie Ktoś wskazał mi drogę, pokazał czym kierować się przy wyborach i podejmowanych decyzjach. Znalazłam to czego szukałam i będę wracała. Pani Anna jest bardzo ciepła i profesjonalna. Słucha, pokazuje kierunki, nie ocenia, nie narzuca rozwiązań. Jest przewodnikiem. Dziękuję. Orka

Anonimowy – 2017-08-02

Ania Arciuch to niezwykle ciepła i miła osoba, dzięki temu podczas spotkań łatwo się “otworzyć”. Potrafi słychać. Zadaje pytania, dzięki którym sami dochodzimy do odpowiedzi, które są w nas.
Gabinet, w którym odbywają się spotkania jest bardzo przytulnym miejscem co oczywiście przekłada się na atmosferę spotkań. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują zmiany w życiu i poukładania sobie trudnych spraw. Uważam, że nie mogłam trafić lepiej.

Anonimowy – 2016-11-17

Serdeczne dziękuję za możliwość podjęcia pracy nad sobą pod skrzydłami niezwykle ciepłej i empatycznej osoby! Polecam wszystkim gotowym do podjęcia terapii, szukających wsparcia i drogowskazu!
Poza kompetencją Pani Anna posiada naturalną serdeczność i życzliwość do drugiego człowieka, a praca przynosi rzeczywiste i pozytywne efekty, mimo trudnego procesu.
Polecam i dziękuję

Bogusław – 2016-08-11

Bardzo dobre podejscie do klienta. Może przydałby się lepiej wyciszony gabinet, żeby nie było słychać rozmów na korytarzu. Niezależnie od tego polecam bo już po pierwszej wizycie widać wyniki.

Ewa – 2015-09-05

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Terapię zakończyłam z pozytywnym efektem tylko dzięki zaangażowaniu Pani Ani. Wie kiedy słuchać i wie kiedy mówić, wie kiedy milczeć i wie kiedy pytać… Potrafi zmotywować do działania a praca nad sobą, przy Jej pomocy staje się czymś naturalnym a z czasem przyjemnością. Jej uśmiech, ciepło, słowa są w mojej pamięci do dziś.
Polecam spotkania z Panią Anią, pomoże poradzić sobie z każdym problemem, o czym się przekonałam.

Mama (nick) – 2014-11-13

“Podróż terapeutyczna” z Panią Anią jest bezpieczna. “Spotkania wspierające” są skuteczne. Jestem zadowolona z wyboru Pani Ani na swojego psychologa, gdyż wreszcie rozwiązuję moje problemy, pomału “ogarniam” moją niezbyt łatwą rzeczywistość. Pani Ania jest zawsze uśmiechnięta, rzeczowa i kompetentna. Szczerze polecam:)

Michał Babiak – Właściciel SemStar.pl – 16 lipca 2014

Borykałem się z strasznymi problemami związanymi z zdrowiem, stresem, firmą oraz starymi negatywnymi sytuacjami w moim życiu. Ilość niepowodzeń i problemów sprawiła że ciężko było mi funkcjonować, dokuczały mi lęki, strach, zawroty głowy, bezsenność, silny stres. Czułem że coś jest nie tak, że wariowałem i że nie jest to normalne… najgorzej w miejscach publicznych lęk był nie do zniesienia. To było straszne i nie pozwalało mi żyć normalnie oraz rozwijać firmy. Dzięki pomocy Pani Ani stopniowo wszystko mijało, aż do momentu w którym mogę powiedzieć że jest jak dawniej i wszystko całkowicie minęło. Dzięki Pani Ani udało mi się lepiej zarządzać firmą i od pierwszych wizyt zwiększyć jej wielkość i obroty kilkukrotnie!. Sam w to nie wierzyłem a jednak się udało za co szczerze i bardzo mocno dziękuje!

Daria 4 grudnia 2013

Pani Ania jest doświadczonym psychologiem, jako jej pacjentka jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalistką, atmosfera w jej gabinecie jest miła, ponieważ Pani Ania jest bardzo sympatyczną osobą, emanuje ciepłem i serdecznością. Chodząc na wizyty wychodziłam zawsze pełna nadziei i energii do rozwiązywania swoich problemów według jej rad i wskazówek. Wszystkie moje obawy i wątpliwości nigdy nie opuściły ścian jej gabinetu. Miałam wiele problemów i za każdy, razem z Panią Anią znalazłyśmy rozwiązanie. Jesteśmy w stałym kontakcie i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Bardzo dziękuje za pomoc i polecam wszystkim osobom w każdym wieku.

Mira 3 kwietnia 2013

Panią Anię poleciła mi przyjaciółka, która była bardzo zadowolona z efektów współpracy. Ja długo zwlekałam z decyzją podjęcia terapii. Okropnie się bałam, czekałam aż problem rozwiąże się sam, ale się nie rozwiązał. Dzięki spotkaniom z panią Anią odważyłam się podjąć szereg decyzji i wprowadzić zmiany, które dziś dają mi siłę i wiarę, w to że nigdy nie za późno i zawsze można zacząć od początku, nawet po 50-ce. Dziękuję i polecam 🙂

Justyna 28 lutego 2013

Spotkałam na swojej drodze osobę, która naprawdę chce mi pomóc. Jej zaangażowanie i chęć pracy ze mną, dodała mi otuchy i wiary w lepsze jutro. Dziękuję.

Antonina 7 stycznia 2013

Pani mgr Anna Arciuch, jest bardzo otwarta na pacjentów, przez co spotkania z nią są dla mnie prawdziwą przyjemnością, pomimo trudnych i bolesnych tematów które poruszamy.

Agnieszka 14 stycznia 2012

Pani Ania jest cudowną, ciepłą osobą. Pomogła mi uwierzyć w siebie. pomogła mi odnaleźć sens w moim życiu. Ma ogromną wiedzę. Gorąco polecam.

Krystyna N. 25 października 2011

Po śmierci męża nie widziałam sensu życia. Pani Anna pomogła na nowo mi go odnaleźć.

Jacek C. 4 października 2011

Ta Pani jest naprawdę świetna!!! Bardzo mi pomogła!

Patryk B. 21 września 2011

Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą. Pomogła mi uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi. Czasami spotkania były trudne, ale psychoterapia taka chyba właśnie jest.

Referencje:

MK Concept
Euro Dom
Akwarella
Glassy Box

Opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz
Zapraszamy do pozostawienia opinii: Opinie

Facebook