Pomysł stworzenia takiego miejsca, w którym kobiety mogłyby w poczuciu pełnej akceptacji i wsparcia rozmawiać o rzeczach dla nich istotnych, rodził się przez wiele lat.
Jako psycholog Warszawa, często słyszałam skargi moich klientek na niezrealizowaną potrzebę „wygadania się”, rozmowy z kimś bliskim, kto nie ocenia, nie daje rad, a przede wszystkim słucha uważnie i z prawdziwym zainteresowaniem.
Razem z Martą Błachnio, która również jest psychologiem i ogromną entuzjastką tego projektu, chcemy zaproponować wszystkim zainteresowanym Paniom cykl wieczornych, cotygodniowych spotkań, przy filiżance herbaty.

Naszym założeniem jest stworzenie niewielkiej, sprzyjającej poczuciu bezpieczeństwa i bliskości grupy.
„POCIESZAJKA” to miejsce rozmów o rzeczach ważnych, mniej ważnych i nie ważnych, to przestrzeń w której z założenia uwalniamy się od stresu codzienności, dzielimy pomysłami, inspirujemy, motywujemy.
Zapraszamy wszystkie Panie, które mają potrzebę podzielenia się własnymi przemyśleniami z innymi, które potrzebują wsparcia lub mogą go dać innym, które się pogubiły lub przeciwnie, czują, że mogą obdarzyć nadwyżkami energii i zarazić optymizmem.

„POCIESZAJKA” jest bezpieczną przestrzenią w której możesz być sobą, mówić co myślisz, co czujesz i czego pragniesz. Tu możesz, jeśli potrzebujesz, ponarzekać, pozłościć się, wypłakać lub pośmiać, dowiedzieć czegoś interesującego.
Będziemy zapraszać ekspertów z zakresu zdrowia, urody, wystroju wnętrz, dietetyki, zdrowego żywienia czy kosmetologii.
Mamy nadzieję, że dzięki uczestnictwu w naszych spotkaniach poczujesz się silniejsza, zrelaksowana i gotowa na wprowadzanie w życie choćby niewielkich, lecz istotnych dla Ciebie zmian.