Michał Babiak – Właściciel SemStar.pl – 16 lipca 2014

Borykałem się z strasznymi problemami związanymi z zdrowiem, stresem, firmą oraz starymi negatywnymi sytuacjami w moim życiu. Ilość niepowodzeń i problemów sprawiła że ciężko było mi funkcjonować, dokuczały mi lęki, strach, zawroty głowy, bezsenność, silny stres. Czułem że coś jest nie tak, że wariowałem i że nie jest to normalne… najgorzej w miejscach publicznych lęk był nie do zniesienia. To było straszne i nie pozwalało mi żyć normalnie oraz rozwijać firmy. Dzięki pomocy Pani Ani stopniowo wszystko mijało, aż do momentu w którym mogę powiedzieć że jest jak dawniej i wszystko całkowicie minęło. Dzięki Pani Ani udało mi się lepiej zarządzać firmą i od pierwszych wizyt zwiększyć jej wielkość i obroty kilkukrotnie!. Sam w to nie wierzyłem a jednak się udało za co szczerze i bardzo mocno dziękuje!

Daria 4 grudnia 2013

Pani Ania jest doświadczonym psychologiem, jako jej pacjentka jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalistką, atmosfera w jej gabinecie jest miła, ponieważ Pani Ania jest bardzo sympatyczną osobą, emanuje ciepłem i serdecznością. Chodząc na wizyty wychodziłam zawsze pełna nadziei i energii do rozwiązywania swoich problemów według jej rad i wskazówek. Wszystkie moje obawy i wątpliwości nigdy nie opuściły ścian jej gabinetu. Miałam wiele problemów i za każdy, razem z Panią Anią znalazłyśmy rozwiązanie. Jesteśmy w stałym kontakcie i wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Bardzo dziękuje za pomoc i polecam wszystkim osobom w każdym wieku.

Mira 3 kwietnia 2013

Panią Anię poleciła mi przyjaciółka, która była bardzo zadowolona z efektów współpracy. Ja długo zwlekałam z decyzją podjęcia terapii. Okropnie się bałam, czekałam aż problem rozwiąże się sam, ale się nie rozwiązał. Dzięki spotkaniom z panią Anią odważyłam się podjąć szereg decyzji i wprowadzić zmiany, które dziś dają mi siłę i wiarę, w to że nigdy nie za późno i zawsze można zacząć od początku, nawet po 50-ce. Dziękuję i polecam :-)

Justyna 28 lutego 2013

Spotkałam na swojej drodze osobę, która naprawdę chce mi pomóc. Jej zaangażowanie i chęć pracy ze mną, dodała mi otuchy i wiary w lepsze jutro. Dziękuję.

Antonina 7 stycznia 2013

Pani mgr Anna Arciuch, jest bardzo otwarta na pacjentów, przez co spotkania z nią są dla mnie prawdziwą przyjemnością, pomimo trudnych i bolesnych tematów które poruszamy.

Agnieszka 14 stycznia 2012

Pani Ania jest cudowną, ciepłą osobą. Pomogła mi uwierzyć w siebie. pomogła mi odnaleźć sens w moim życiu. Ma ogromną wiedzę. Gorąco polecam.

Krystyna N. 25 października 2011

Po śmierci męża nie widziałam sensu życia. Pani Anna pomogła na nowo mi go odnaleźć.

Jacek C. 4 października 2011

Ta Pani jest naprawdę świetna!!! Bardzo mi pomogła!

Patryk B. 21 września 2011

Pani Ania jest bardzo ciepłą osobą. Pomogła mi uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi. Czasami spotkania były trudne, ale psychoterapia taka chyba właśnie jest.

Referencje:

MK Concept
Euro Dom
Akwarella
Glassy Box

Opinie pochodzą z portalu Znany Lekarz
Zapraszamy do pozostawienia opinii: Opinie

Facebook